Zanurzyć się w sercu miłosierdzia Pomoc w przygotowaniu się do sakramentu pojednania

Krzysztof Porosło

Zanurzyć się w sercu miłosierdzia Pomoc w przygotowaniu się do sakramentu pojednania

11,90 zł 8,77 zł
Powiadom mnie

 

Fascynujące wprowadzenie w sakrament pojednania. Książka, która sprawia, że w czytelniku budzi się pragnienie pójścia do spowiedzi. Podczas spowiedzi dokonuje się niesamowity cud: Bóg przebacza nam nasze grzechy. A jednak wielu wiernych ma wielkie opory przed korzystaniem z sakramentu pojednania. Często źródłem tych problemów jest brak odpowiedniego przygotowania do spowiedzi. Znakomitą odpowiedzią na nie jest książka księdza Krzysztofa Porosło. Stanowi ona nieocenioną pomoc dla każdego, kto chce pogłębić swoje zrozumienie tego sakramentu, dowiedzieć się, co tak naprawdę się w nim wydarza i co jest
potrzebne, abyśmy w pełni doświadczyli mocy miłosierdzia. W książce znajdziecie m.in.: historię dwóch drzew, która pokazuje, czym jest grzech i zbawienie; opowieść o meczu wygranym, zanim go rozpoczynamy; klarowne i obrazowe omówienie warunków dobrej spowiedzi; zasadę czterech „K”, która obowiązuje przy spowiedzi.

„W spowiedzi mamy znaleźć uzdrowienie, które płynie z ran Jezusa Chrystusa. To uzdrowienie
płynie z samego serca miłosierdzia. To nie fajny ksiądz, który mnie rozumie, nie doświadczenie
pokoju, które ma potem przyjść, jest tu ważne. Ważne jest to, że ja się zanurzam w ranach Jezusa Chrystusa, spotykam się z Chrystusem, który za mnie oddał życie”.
fragment książki

eSPe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-748-2656-3

Liczba stron: 88

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 11,90 zł