Survival po polsku

Kwiatkowski Krzysztof J.

Survival po polsku

44,90 zł 32,42 zł
Powiadom mnie

 

Po pierwsze — nie szukaj w tej książce obrazków. Nie narzekaj też, że za dużo jest w niej literek. Jeśli należysz do tych ludzi, którzy z najwyższym trudem zabierają się za czytanie — zrób wyjątek.
Po drugie — zechciej odkryć w samym sobie kogoś zupełnie nowego. Wejrzyj do swego wnętrza i przyjrzyj się, czy aby twoja dusza naprawdę godzi się na to wszystko, co bierzesz z życia?
Czy ty na pewno nie pragniesz zieleni traw i liści? Czy nigdy nie wciągnąłeś z lubością czystego powietrza po burzy? Czy nigdy nie miałeś takiej dziwacznej chęci, by biec nago po lesie, i wskoczyć tak potem do czystej wody, i chlapać się w niej, wołając przy tym radośnie i dziko? (…) Skoro (…) stwierdziłeś, że jakaś mała cząsteczka ciebie pragnie zbliżenia z Naturą — przeczytaj tę książkę!
W tej książce dowiesz się czym jest sztuka przetrwania i do czego może się przydać każdemu człowiekowi. Przeczytasz o tym, jak się żywić w naturze, jak chronić przed pożarem i podczas powodzi. Zrozumiesz wiele o znaczeniu treningu ciała i duszy. Zdobędziesz wiedzę o lawinach i bagnach, o groźbach płynących z załamań pogody, a także jak się nie zgubić w lesie — zwłaszcza nocą. Może dzięki Survivalowi po polsku zrozumiesz, jak nie stać się ofiarą agresywnego napastnika na ulicy. Przede wszystkim uzyskasz pewność, że w życiu należy być aktywnym, uważnym, radosnym i bezpiecznym…
Książka przeznaczona jest dla uprawiających survival lub mających na to ochotę dorosłych i młodzieży, dla wszystkich dążących do poznania siebie, natury i pragnących radzić sobie w swoich życiowych wędrówkach. Opowiadania z życia wzięte pokażą, jak to bywa naprawdę, a „Czartowskie rady” rozśmieszą, gdy je zmęczony poczytasz przy ognisku.
Jest to już III edycja książki Survival po polsku różniąca się znacznie od poprzednich książek — uzupełniona o nowe doświadczenia i przemyślenia autora. Książka jest opowieścią o sztuce przetrwania i zachęca, by się nią zainteresować; jest opowieścią o nas samych i pozwala nagle wiele zrozumieć, jest opowieścią o sensie życia.
Survival… to mądrość. Trudna, ale radosna mądrość
Survival to przetrwanie
Survival to sport
Survival to odpowiedzialność
Survival to doświadczenie
Survival to zabawa
Survival to przygoda
Survival to przyroda
Survival to ekologia

Sagalara
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-621-7435-5

Liczba stron: 480

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 44,90 zł