Słodko-gorzkie życie

Colleen McCullough

Słodko-gorzkie życie

36,90 zł 25,46 zł
Powiadom mnie

 

Epicka opowieść o miłości, zdradzie i wynagrodzeniu krzywd. Saga, której akcja toczy się w Australii w latach dwudziestych ubiegłego wieku, pióra autorki znakomitej powieści Ptaki ciernistych krzewów.
Cztery córki pastora Latimera są znane z urody, inteligencji i ambicji w całej Nowej Południowej Walii. Bardzo ze sobą związane, solidarnie się wspierają, wierząc, że tak będzie zawsze.
Razem opuszczają rodzinny dom, aby uczyć się pielęgniarstwa. Zamieniając łoża z puchową pościelą na plebanii na spartańskie prycze w szpitalnej bursie. Wielki Kryzys odciska swe piętno na życiu Australii, więc muszą realizować swe ciche marzenia w zmieniającym się wokół świecie. Czy osiągną niezależność, której tak bardzo pragnęły? Czy życie, podobnie jak miłość, będzie miało słodko-gorzki smak?
Prawdziwa epopeja. Nietrudno zrozumieć, dlaczego ta niesamowita opowieść zyskała miano australijskiego Przeminęło z wiatrem.
„Observer”
McCoullough jest fenomenalna. Jej bohaterowie pulsują życiem.
„New York Times”
Jedna z tych książek, które będą czytane, dopóki kobiety kochają, a mężczyźni okazują troskę.
„Daily Mirror”
Collen McCullough urodziła się w Nowej Południowej Walii i uczyła się pielęgniarstwa w Sydney, Londynie oraz w Nowym Jorku. Jest autorką bestselleru Ptaki ciernistych krzewów, który sprzedano na całym świecie w nakładzie 30 milionów egzemplarzy.

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-794-3651-4

Liczba stron: 448

Świat Książki

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Anna Zielińska