Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Schmitt Petra Maria, Dreller Christian

Skąd się wzięło pisklę w jajku? Historyjki dla ciekawskich dzieci

29,00 zł 19,99 zł
Powiadom mnie

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

 

Zabawne i trzymające w napięciu historyjki z odpowiedziami na nurtujące dzieci pytania.
Skąd się wzięło pisklę w jajku? Dlaczego swędzą nas ukłucia komara?
Czy można czytać palcami?
Maksio i Laura organizują wycieczkę łodzią i dowiadują się, skąd się bierze deszcz w chmurach. Ewa zastanawia się, kto włącza i wyłącza światło w lodówce. A Emil chce wiedzieć jedno: dokąd właściwie astronauta chodzi na siusiu?
W tych trzymających w napięciu, intrygujących historyjkach znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań nurtujące dzieci. Nie tylko one mogą się wiele nauczyć!
Do czytania dzieciom, lub do samodzielnego czytania z pięknymi kolorowymi obrazkami Heike Vogel.
Petra Maria Schmitt urodziła się w 1959 roku w Alsdorf niedaleko Akwizgranu. Studiowała pedagogikę socjalną w Kolonii. Zainspirowana przez trójkę dzieci zaczęła pisać historie dla najmłodszych czytelników. Odniosła sukces i stała się znaną i cenioną autorką. Obecnie pisze nie tylko książki, ale również słuchowiska dla rozgłośni radiowych i telewizji.
Christian Dreller urodził się w roku 1963 w Neumünster. Studiował slawistykę i historię. Pracował w wydawnictwach publikujących książki dla dzieci i komiksy. Od 2005 roku zajmuje się tłumaczeniem i pisaniem książek oraz nauczaniem.
Heike Vogel urodziła się w 1971 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Grafiki i Projektowania w Hamburgu, a od 1999 roku pracuje jako ilustratorka dla różnych wydawnictw. Wraz z rodziną mieszka w Hamburgu.

Prószyński Media
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-806-9263-3

Tytuł oryginalny: Wo geht der Astronaut aufs Klo?

Liczba stron: 128

Format: 200x246mm

Cena katalogowa: 29,00 zł

Tłumaczenie: Mirosława Sobolewska