Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie

Agnieszka Maciąg

Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie

49,90 zł 39,92 zł
Powiadom mnie

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

 

Spójrz na swoją mapę marzeń i odważ się zrobić pierwszy krok.

Dawno temu marzyliśmy, że pewnego dnia wsiądziemy do auta i wyruszymy przed siebie. Gdzie nas oczy i serca poniosą. Spełnienie tego marzenia przekładaliśmy z roku na rok. Zawsze było coś ważniejszego i pilniejszego do zrobienia. Gdy moja córeczka skończyła pięć lat, marzenie o podróży znów się we mnie odezwało: „Nie odkładaj życia na później. Nie czekaj na lepszy czas. Marzenia się nie spełniają – to ty je spełniasz”. Podjęłam decyzję: jedziemy!

Wraz z moimi bliskimi wyruszyłam do Ligurii, na Lazurowe Wybrzeże i do Prowansji, aby odnaleźć piękno i inspirację. Nie wszystko przebiegało tak, jak to sobie zaplanowałam. Odkryłam jednak o wiele więcej, niż się spodziewałam. To, co ziemskie, i to, co boskie, splotło się ze sobą w osobistą opowieść o podróży do… kobiecej duszy.

„Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie” to książka o życiu, tej najważniejszej podróży – do swojego serca. Agnieszka Maciąg dzieli się z czytelniczkami przemyśleniami i inspiracjami dotyczącymi wewnętrznego rozwoju, aby mogły odnaleźć w sobie siłę do spełniania marzeń i potrafiły dostrzec w każdym zdarzeniu, nawet trudnym, wartość i sens.

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-07-02

ISBN: 978-83-7515-513-6

Liczba stron: 352

Otwarte

Format: 155x215mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Rok wydania: 2018

Oprawa twarda

59,90 zł 47,92 zł