Psychoterapia kwantowa Myśli leczą myśli zabijają

Piechnik Jerzy Lech

Psychoterapia kwantowa Myśli leczą myśli zabijają

37,90 zł 25,99 zł
Powiadom mnie

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

 

„Psychoterapia kwantowa” to książka składająca się z dwóch części. Pierwsza poświęcona została komunikacji kwantowej umysłu i ciała, ukazującej wpływ mentalnych relacji na powstawanie i rozwój chorób oraz jedności dotyczącej wszystkiego co jest we wszechświecie, a w szczególności całej materii, bez rozdzielania jej na materię żywą i nieożywioną. Materia to energia, która przejawia się we wszystkim co istnieje w całym Uniwersum, zarówno w świecie ludzi, zwierząt i roślin.
Druga część bardziej praktyczna przedstawia metody i techniki psychoterapii kwantowej stosowane w leczeniu nieprawidłowości towarzyszących zaburzeniom w przepływie informacji w polu energetyczno-kwantowym.
Współczesna nauka oparta o fizykę kwantową rzuciła nowe światło na budowę i funkcjonowanie wszechświata oraz komunikację umysłu i ciała, która ma bardzo duży wpływ na powstawanie i leczenie chorób. To co do tej pory było uważane za paranaukowe, obecnie jest źródłem dociekań w ośrodkach naukowych na całym świecie. W oparciu o liczne doniesienia naukowe oraz informację zawartą w różnych publikacjach, autor dokonał swego rodzaju podsumowania wiedzy, ujmując komunikację energetyczną w sposób holistyczny. Opierając się na doświadczeniach mistyków dalekiego wschodu oraz osiągnięciach współczesnej nauki, podjął próbę usystematyzowania i wykorzystania w celach prozdrowotnych: medytacji, hipnozy, psychokinezy czy telepatii.

Psychoskok
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-790-0646-5

Tytuł oryginalny: Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają.

Liczba stron: 308

Format: 14.0x19.7

Cena katalogowa: 37,90 zł