Pozerka. Moje życie w dwudziestu trzech pozycjach jogi

Claire Dederer

Pozerka. Moje życie w dwudziestu trzech pozycjach jogi

44,90 zł
Powiadom mnie

 

Długo wyczekiwany, zabawny, mądry, zdroworozsądkowy, prawdziwy, wreszcie inspirujący pamiętnik joginki. Krótko: cudowna książka!
Elizabeth Gilbert, autorka Jedz, módl się i kochaj

O dobroczynnościach jogi wie tu każdy. Lekarz, kasjer w supermarkecie a nawet bezdomny, sprzedający na ulicy gazety. Tylko trzydziestoletnia Claire, żona Bruce'a, matka rocznego bobasa podchodzi do sprawy z dystansem. Jednak gdy zaczynają się jej trząść ręce, a silny ból pleców zmusza do odstawienia od piersi żarłocznej Lucy, wybiera się do księgarni, gdzie kupuje kasetę z jogą dla początkujących. Wieczorem zamyka się w pokoju, włącza telewizor i... szybko orientuje się, że bez pomocy nauczyciela nic z tego nie będzie. Jej ciało nijak nie chce przybrać prezentowanej na ekranie pozycji. Gdy trafi wreszcie na zajęcia jogi niedaleko domu, jej życie powoli, acz zdecydowanie zacznie się zmieniać. Niestety okaże się również, że wyłamanie się z obowiązujących w Seattle reguł bycia doskonałą matką i żoną - jest trudniejsze niż się wydawało!

Dederer pisze lekko i z humorem. Bez ślepego zachwytu kulturą Wschodu. Z dystansem i przymrużeniem oka snuje refleksję na temat związków, rodziny i idei zdrowego stylu życia.

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-774-7640-6

Tytuł oryginalny: Poser: My life in twenty-three yoga poses

Liczba stron: 416

W.A.B.

Format: 123x195mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Walulik