Pokerowe oblicze Wall Street

Aaron Brown

Pokerowe oblicze Wall Street

85,00 zł 59,67 zł
Powiadom mnie

 

Według stanu na 2016 roku gra w pokera w Polsce jest nielegalna (poza wybranymi kasynami). Według urzędników Ministerstwa Finansów jest to gra losowa. Aaron Brown - profesor finansów, pokerzysta, trader - pisze "poker, czyli gra hazardowa, której natura najbardziej przypomina charakter rynków finansowych, cieszy się ogromną popularnością wśród finansistów. Gra w pokera może być źródłem cennych wskazówek jak odnieść sukces na rynkach finansowych, a rynki finansowe mogą stanowić równie wartościowy przykład jak wygrywać w pokera."
Brown w 2011 roku otrzymał prestiżową nagrodę Risk Manager of The Year i w dużej mierze jego książka traktuje o zarządzaniu ryzykiem. Zarówno w pokerze, jak i na rynkach finasowych.
Książka ta pozwala zrozumieć oba rodzaje gier. Rozpoczniemy od podstawowych informacji na temat pokera i rynków finansowych, a następnie zgłębimy tajniki psychologii finansów i ekonomiki pokera. Przyjrzymy się podstawowym oraz zaawansowanym taktykom prowadzącym do zwycięstwa. Przy okazji, zobaczymy jak amerykańskie zamiłowanie do ryzyka, zarówno przy pokerowym stole jak i na rynkach finansowych, wpłynęło na sukces gospodarczy

Linia
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-630-0065-3

Tytuł oryginalny: Poker Face of Wall Street

Liczba stron: 321

Format: 165x235mm

Cena katalogowa: 85,00 zł

Tłumaczenie: Joanna Mąkowska