Opowiadania myśliwskie

Staar Jerzy, Grabarek Jarosław

Opowiadania myśliwskie

42,00 zł 28,98 zł
Powiadom mnie

 

„Opowiadania myśliwskie” przedstawiają autentyczne przeżycia dwóch myśliwych, których dzieli różnica wieku (47 i 83 lata), staż myśliwski (9 i 59 lat) oraz zawód (ksiądz kanonik i inżynier elektryk), natomiast łączy przyjaźń, pasja myśliwska, przynależność do jednego koła łowieckiego oraz tak zwana „lekkość pióra”.

Książka, która wyszła spod naszych piór, to dosyć dokładne sprawozdanie z kilkudziesięciu przeżyć myśliwskich, jakich doznaliśmy podczas polowań.

W tym okresie braliśmy (jako kandydaci na myśliwych i później jako myśliwi) udział w wielu polowaniach zbiorowych, ale ciekawe przygody zdarzają się również podczas indywidualnych wyjść w teren, na którym wolno nam było polować. A ten teren to miejsca na obszarze całej Polski, z uwzględnieniem jej przedwojennych włości (Huculszczyzna), a także miejsca poza granicami naszej ojczyzny.

Życzymy miłej lektury, jeśli zamierzacie przeczytać ten tomik naszych opowiadań jako kolejną pozycję książkową bez większych konsekwencji dla Waszego życia
i „DARZ BÓR!”, jeśli nasze opowiadanka zachęcą Was do zagłębienia się w tematykę łowiectwa i sprawią, że może kiedyś spotkamy się w lesie podczas wspólnie wykonywanych prac dla dobra zwierzyny, lub podczas polowań, które wygenerują kolejne przygody – może opiszemy je w kolejnym tomie „OPOWIADAŃ MYŚLIWSKICH”.

Jerzy Staar i ksiądz Jarosław Grabarek

Novae Res
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-772-2470-0

Liczba stron: 304

Format: 120x195mm

Cena katalogowa: 42,00 zł