Oksa Pollock. Tom 3. Serce dwóch światów

Anna Plichota, Cendrine Wolf

Oksa Pollock. Tom 3. Serce dwóch światów

34,90 zł 23,99 zł
Powiadom mnie

 

Uwaga, to trzecia książka z magicznej serii!
Każdy, kto pozna Oksę, nie obejdzie się już bez niej
ani wspaniałej rodziny Pollocków
i niezwykłych stworzeń!

OKSA POLLOCK zawsze myślała, że jest zwykłą nastolatką, aż do pewnego dnia, gdy wszystko się zmieniło, a jej życie zostało wywrócone do góry nogami...
Trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, ulewne deszcze… Ziemia drży w posadach! Pollockowie uciekają z Londynu zalanego rozszalałymi wodami Tamizy. Ruszają na poszukiwanie Portalu wiodącego do Edefii, ich magicznej ziemi ojczystej. Tylko tak mogą przywrócić równowagę na świecie.
Wyprawa ta obfituje w NIEBEZPIECZEŃSTWA. Młoda Najłaskawsza musi sprzymierzyć się z Wiarołomcami, śmiertelnymi wrogami, którzy czyhają na najmniejszą chwilę słabości, by ją zdradzić. Na szczęście Oksa ma wokół siebie życzliwe dusze! Wspaniałą babcię Dragomirę, tatę Pavla, Gusa i wielu innych przyjaciół.
Pokonawszy tysiąc przeszkód, Oksa dotrze do SEKRETNEGO WEJŚCIA do Edefii. Zapłaci za to STRASZLIWĄ CENĘ. I odważy się na skok w nieznane: co czeka ją po drugiej stronie Portalu?
Oksa Pollock podbiła całą Europę! W ciągu kilku miesięcy sprzedano prawie sto tysięcy egzemplarzy książki, a dwadzieścia krajów szykuje się do publikacji przygód Oksy. Na podstawie powieści ma niebawem powstać film.
DAJ SIĘ PONIEŚĆ POLOCKOMANII!

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-10-01

ISBN: 978-83-755-4386-5

Tytuł oryginalny: OKSA POLLOCK. LE COEUR DES DEUX MONDES

Liczba stron: 432

Czarna Owca

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Karolina Sikorska