Nagi wojownik Trening siły metodami rosyjskich komandosów. Nie tylko do sztuk walki

Pavel Tsatsouline

Nagi wojownik Trening siły metodami rosyjskich komandosów. Nie tylko do sztuk walki

37,90 zł 25,99 zł
Powiadom mnie

 

Rosyjski kurs, prowadzący do błyskawicznego przyrostu siły. Zauważyłeś, że im więcej umiesz, tym więcej możesz osiągnąć, wkładając w to mniej wysiłku? A siła to też umiejętność i rządzi się tymi samymi prawami. Zarówno starożytni greccy zapaśnicy, jak i zazdrośnie strzegący swoich sekretów mistrzowie kung fu czy twardziele ze współczesnych oddziałów sił specjalnych stworzyli zadziwiający arsenał sposobów na uzyskiwanie nadludzkiej siły.

Wszystkie te umiejętności były do tej pory rozproszone, ukrywane w tajemnicy lub przekazywane po kropelce, przez co wielu z nas poznało smak rozczarowania i nie nauczyło się osiągnąć pełni swojego potencjału.

Pavel Tsatsouline - rosyjski ekspert od treningu siłowego i były instruktor komandosów Specnazu, jako pierwszy zebrał wiele z tych niesamowitych technik, tworząc cały ich zestaw, którego łatwo jest się nauczyć. W Nagim Wojowniku Pavel przekazuje informacje o tym, co trzeba zrobić, by w jak najkrótszym czasie stać się supersilnym, wykorzystując jako maszynę treningową swoje ciało.

Aha
Oprawa miękka

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-722-9429-6

Tytuł oryginalny: The Naked Warrior

Liczba stron: 208

Format: 16.4x23.5

Cena katalogowa: 37,90 zł

Tłumaczenie: Andrzej Niewiarowski