Jutro

Guillaume Musso

Jutro

38,99 zł 26,90 zł
Powiadom mnie

 

Guillaume Musso snuje opowieść o stracieGra kłamstw? Żart wyobraźni? Manipulacja? Jak daleko można się posunąć, żeby ratować kochaną osobę? Bohater powieści Jutro, Matthew Shapiro, wykładowca na Harvardzie, wciąż nie może się otrząsnąć po tragicznej śmierci żony. Jedyny sens jego egzystencji nadaje czteroletnia córeczka, i to ze względu na nią Matthew nie poddaje się depresji. O tym, by zaczął znowu dostrzegać uroki życia, nie ma jednak mowy. Drugą, wykreowaną przez Guillaume Musso postacią jest Emma Lovenstein, kobieta która osiągnęła sukces zawodowy. Pracuje jako sommelierka w renomowanej nowojorskiej restauracji i jest uznawana za jedną ze wschodzących gwiazd w tym zawodzie. Niestety, w życiu osobistym zupełnie się jej nie wiedzie. Ma wprost talent do pakowania się w związki bez perspektyw.

Prawda płynąca z powieści JutroKiedy Matthew kupuje używany komputer, nie ma pojęcia, że ten przedmiot odmieni jego życie. Na dysku laptopa, który wbrew temu, co twierdził sprzedający, nie został dokładnie wyczyszczony, znajdują się zdjęcia, a także adres mailowy osoby, która je wykonała – młodej kobiety, prawdopodobnie poprzedniej właścicielki komputera. Matthew wysyła jej wiadomość, ona mu odpowiada i... rozpoczyna się coś, czego żadne z nich nie jest w stanie pojąć. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów książki Jutro?

Jeśli szukasz powieści obyczajowych w podobnym tonie, koniecznie zapoznaj się z twórczością Richarda Paula Evansa i Nicholasa Sparksa!

Albatros
Broszurowa ze skrzydełkami

Albatros

Cena katalogowa: 38,99 zł