Emocjonalny detoks Jak uwolnić się od negatywnych emocji i odzyskać wewnętrzny blask

Doreen Virtue

Emocjonalny detoks Jak uwolnić się od negatywnych emocji i odzyskać wewnętrzny blask

34,90 zł 23,99 zł
Powiadom mnie

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

 

Trudne relacje oraz okoliczności stanowiące wyzwanie – wszystko to sprowadza się do jednego słowa: dramat. W tej przełomowej książce Doreen Virtue – specjalistka w dziedzinie doradztwa psychologicznego i uzdrawiania duchowego – przeprowadza czytelnika przez proces determinowania jego Ilorazu Dramatu. Dowiadujemy się, jak wiele stresu zupełnie niepotrzebnie tolerujemy i absorbujemy od innych ludzi oraz sytuacji, w których się znajdujemy.
Autorka w sposób przejrzysty i zrozumiały wyjaśnia psychologiczne przyczyny uzależnienia od dramatycznych relacji, pracy i stylu życia i pokazuje, jak wyzwolić się z tego cyklu. Tłumaczy także, dlaczego dramatyczne zdarzenia z przeszłości mogą wywołać potraumatyczne symptomy, obejmujące między innymi poczucie lęku, przybieranie na wadze oraz popadanie w różne uzależnienia i uczy naturalnych oraz potwierdzonych naukowo metod, pozwalających na odzyskanie równowagi w ciele i życiu.
W swej najnowszej książce Doreen Virtue pokazuje, jak: radzić sobie z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, którzy uzależnieni są od dramatu; ocenić swój własny poziom uzależnienia od dramatycznych zdarzeń; pozbyć się negatywności ze swojego życia a także uwolnić stres i osiągnąć wewnętrzny spokój.
Najwyższy czas, aby oczyścić się z negatywnych emocji i odzyskać wewnętrzny blask!

Illuminatio
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-651-7099-6

Tytuł oryginalny: Don't Let Anything Dull Your Sparkle

Liczba stron: 256

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Monika Szczęsny