Dziewczyna wchodzi do baru

Helena S. Paige

Dziewczyna wchodzi do baru

29,90 zł 20,63 zł
Powiadom mnie

 

Babski wieczór odwołany, a ty stwierdzasz, że oto jesteś samotną kobietą w zabójczej kreacji, siedzącą w ekskluzywnym barze wśród wyjątkowo interesujących gości. Co robisz?
Czy spędzisz wieczór z gwiazdą rocka, która onieśmiela, a jednocześnie gwarantuje wyjątkowe doznania? Czy na jedną noc dasz się uwieść biznesmenowi z tajemniczą walizką pełną ulubionych gadżetów? Twój wzrok przyciąga też młody barman, którego ciało z pewnością jest warte grzechu… Ale tuż obok siedzi muskularny ochroniarz, który zaprasza cię na przejażdżkę luksusowym samochodem swojego szefa. Możesz też – by nie szukać daleko – odwiedzić swojego nowego seksownego sąsiada, lub zamiast tego poznać bliżej tajemniczą kobietę.
Określenie miłosna gra jeszcze nigdy nie było tak trafne. Dziewczyna w barze to powieść interaktywna, która pozwoli ci wybierać: więcej niż jeden raz i bez żalu o niewykorzystane okazje.
Tu nie ma złych wyborów ani zmarnowanych szans. Możesz wypróbować każdą opcję, w zależności od humoru, upodobań lub kaprysu. Twoja fantazja, twoje zasady.
Dziewczyna w barze – cytaty z recenzji:
„Pomysł wciąga doszczętnie; opowieść trzyma w napięciu.”
Books Live
„Pisarki, które stworzyły postać Helen S. Paige, są, mówiąc krótko, fantastyczne.”
„Świeży pomysł i ponętne treści w zabawnej, inteligentnej formie.”
Biogram:
Helena S. Paige to pseudonim trzech przyjaciółek: Paige Nick, powieściopisarki i publicystki The Sunday Times, Helen Moffett – pisarki, poetki i edytorki, oraz Sarah Lotz, autorki powieści i scenariuszy, ukrywającej się pod pseudonimami S.L.Grey i Lily Hern. Te trzy kobiety połączyły siły i stworzyły serię erotycznych powieści interaktywnych, w których to czytelnik decyduje o kierunku rozwoju wydarzeń. Jak same mówią: „Najlepszą rzeczą w pisaniu powieści erotycznej jest to, że możesz robić podejrzane rzeczy i nazywać to zbieraniem materiałów”.

W.A.B.
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-774-7948-3

Tytuł oryginalny: A Girl Walks into a Bar

Liczba stron: 288

W.A.B.

Format: 123x195mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Rok wydania: 2013