Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele

Brittainy C. Cherry, Steiner Kandi

Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele

39,90 zł 27,53 zł
Powiadom mnie

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Instagram

 

Bestsellerowe autorki Brittainy C. Cherry i Kandi Steiner po raz pierwszy jednoczą siły w tym niezwykłym, pełnym emocji połączeniu prozy i poezji. Pisane przez niemal dwa lata Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele są intymnym i szczerym zbiorem kobiecych emocji we współczesnym świecie, który często pozostaje głuchy i obojętny na uczucia.
Mówiąc o takich wartościach jak miłość, strata i nadzieja, Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele jest podróżą ku poznaniu i uleczeniu złamanych serc.
To również list. Do Was, do nich, do nas – do świata. Nieważne, czy jest jasny, słoneczny dzień gdy wszystko wydaje się doskonałe, czy też mroczna, ponura, deszczowa noc, pełna przytłaczającej bezradności. Przeżyjecie to, przetrwacie, czując wszystkie te chwile – i te błogie, jak i te pełne bólu.
Do wszystkich, którzy nię lękają się uczuć, do odważnych dusz, które wsłuchują się w bicie swoich serc i nie obawiają się zwrócić ku komuś, jeśli czują, że ich serca biją tym samym rytmem. Do dziewczyn i chłopaków. O miłości którą czasem dzielimy, i miłości, którą zbyt często skrywamy.
I ponad wszystko – to do Ciebie, drogi czytelniku.

Filia
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-02-13

ISBN: 978-83-807-5614-4

Tytuł oryginalny: A Love Letter from the Girls Who Feel Everything

Liczba stron: 192

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska