Bracia Hardy. W oparach szaleństwa

Franklin W. Dixon

Bracia Hardy. W oparach szaleństwa

21,90 zł
Powiadom mnie

 

Kolejna część niesamowitych przygód braci Hardy - kultowej serii dla młodzieży, która od kilkudziesięciu lat fascynuje i zaskakuje czytelników na całym świecie.
Jeszcze tylko ostatnie sprawdziany na zakończenie roku szkolnego i Joe z Frankiem zaczynają upragnione wakacje. Nuda? O nie, tajni agenci organizacji Amerykańska Młodzież Przeciwko Przestępczości z pewnością nie będą się nudzić! Tym bardziej, że dostali kolejne zadanie. Dodajmy – niebezpieczne zadanie. Mają udać się na pustynię w Kalifornii. Wersja oficjalna dla mamy, która nie wie o tajnej działalności synów, brzmi: w celu zbadania wzorów wyrytych na skałach przez Indian. W rzeczywistości na pustyni niejaki Arthur Stench stworzył ośrodek dla członków wspólnoty Niebo. Chłopcy mają przeniknąć do jej wnętrza i wybadać, czy to tylko zbieranina nieszkodliwych zapaleńców, czy też ekoterroryści.
Tym razem, choć ciężko w to wierzyć, misja będzie trudniejsza od dotychczasowych. Na pustyni elektronika zawodzi, woda kończy się w zastraszającym tempie, a sępy i kojoty tylko czekają na smaczny kąsek. Ale nasi chłopcy nie dadzą się tak łatwo!

Bohaterowie tej książki mają mnóstwo zwariowanych przygód.
The Washington Post

Rzecz lekka, łatwa i przyjemna. Utrzymana w szybkim tempie i pełna atrakcji.
portalkryminalny.pl

UWAGA: 50 groszy z każdego sprzedanego egzemplarza tej książki przekazujemy na Schronisko dla Zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach!!

W.A.B.
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-741-4667-8

Tytuł oryginalny: Hardy Boys. Running on Fumes

Liczba stron: 160

W.A.B.

Format: 125x205mm

Cena katalogowa: 21,90 zł

Tłumaczenie: Jacek Konieczny