Balsam dla duszy. Do czytania z dzieckiem. Wszyscy jesteśmy dziećmi

Jack Canfield, Mark Victor Hansen

Balsam dla duszy. Do czytania z dzieckiem. Wszyscy jesteśmy dziećmi

35,90 zł 24,77 zł
Powiadom mnie

 

Naucz swoje dziecko podejmować mądre decyzje, dokonywać właściwych wyborów i szanować uczucia innych

Nasze dzieci żyją w świecie pełnym przygód i wyzwań, dostarczających im nieustannej stymulacji intelektualnej. Wartości, które wpoimy im teraz, gdy mają po pięć-osiem lat, ukształtują je na całe życie.

Oto zbiór ciepłych, prawdziwych historii o rodzinnych więziach, przyjaźni i pomocy bliźnim.

Balsam dla duszy do czytania z dzieckiem ma być pomocą w kształtowaniu relacji dzieci z ich rówieśnikami i bliskimi w czasie, gdy tworzy się ich własny system wartości. Usiądź razem ze swoim dzieckiem i poczytaj mu o tym, jak inne dzieci poradziły sobie w codziennych sytuacjach. Wspólna lektura Balsamu może się stać punktem wyjścia do rozmowy na tematy poruszone w opowiadaniach, co sprzyja budowaniu coraz lepszego kontaktu z dzieckiem w domu i w szkole w tym ekscytującym okresie jego życia.

Jack Canfield i Mark Victor Hansen są twórcami bestsellerowego cyklu Balsamów dla duszy. Patty Hansen jest założycielką internetowego portalu dla dzieci w wieku 9-12 lat www.preteenplanet.com. Razem z Irene Dunlap wydały siedem książek z serii Balsam dla duszy adresowanych do młodszych i starszych dzieci, w tym nagradzany Balsam dla duszy dziecka.

Rebis
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-751-0222-2

Tytuł oryginalny: Chicken soup for the child's soul

Liczba stron: 272

Rebis

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 35,90 zł

Tłumaczenie: Ewelina Jagła

Rok wydania: 2016