Wezwanie do walki

David Weber

Wezwanie do walki

34,90 zł 23,99 zł
Powiadom mnie

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Drugi tom „Kronik Manticore”, nowej serii D. Webera i T. Zahna, osadzonej w realiach świata Honor Harrington.

Drugi tom „Kronik Manticore”, nowej serii D. Webera i T. Zahna, osadzonej w realiach świata Honor Harrington. Jeśli chcecie wiedzieć, co się działo przed erą słynnej bohaterki, sięgnijcie po tę książkę!
Porucznik Travis Uriah Long uwielbia zasady i regulaminy, ale ma też przy tym rzadką umiejętność wykraczania poza nie i niestandardowego myślenia. Jest jednak jedna reguła, której oficer Royal Manticoran Navy nigdy nie złamie – oddana służba Gwiezdnemu Królestwu, bez względu na konsekwencje. A sytuacja staje się coraz bardziej napięta - Manticore zagrożone jest inwazją. RMN, systematycznie osłabiana przez różne polityczne frakcje, będzie musiała stawić czoło niebezpiecznemu i zdeterminowanemu najeźdźcy. Na szczęście RMN ma w swoich szeregach oficera, który potrafi zaskoczyć nie tylko przełożonych, ale także wroga.
Jak zwykle świetnie skonstruowana akcja stopniowo potęguje napięcie, zmierzając do wybuchowego crescendo. Autorzy umiejętnie balansują między technologicznymi szczegółami kosmicznych walk i ludzkim wymiarem wojny. - „Publishers Weekly”

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-08-23

ISBN: 978-83-806-2047-6

Tytuł oryginalny: A CALL TO ARMS

Liczba stron: 416

Rebis

Format: 128x197mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Radosław Kot

Rok wydania: 2016