B. V. Larson

Brian V. Larson urodził się w 1975 roku w Turlock w Kalifornii. Swoja przygodę z pisaniem rozpoczął już jako nastolatek, kiedy miał siedemnaście lat zaczął wysyłać swoje opwiadnia do różnych wydawnictw, bowiem odkrył, że pisanie, to to czym chce zajmować się w życiu. Niestety pierwsze dziesięć lat nie było owocne. Wydał serię podręczników do informatyki, które są obecnie w szóstej edycji.

W 2010 roku zaczął przygotowywać swoje powieści do publikacji na Amazonie, co było strzałem w dziesiątkę ponieważ po wielu miesiącach ciężkiej pracy jego działa zaczęły pojawiać się na listach 100 najpopularniejszych książek na tym portalu. Następstwem tego sukcesu były coraz liczniejsze propozycje współpracy od wydawnictw, co przyczyniło się do pojawiania się jego książek na rynku w tradycyjnej formie.

Autor z biegiem czasu osiągnął spektakularny sukces. Do najbardziej znanych książek B.V. Larsona należą jednak jego serie science fiction, takie jak „Star Force”, „Rebel Fleet” oraz „Undying Mercenaries”.